Wat hebben Cesar Zuiderwijk en The Coffee Factory gemeen? Nou in ieder geval dragen zij beiden kinderen met Cerebrale Parese (hersenverlamming) een warm hart toe. Dit door hun steun aan de
stichting Kopjes voor Kopjes. Wij zijn al sinds de oprichting van de stichting op 4 juni 2012 hoofdsponsor. Met onder andere een benefietfair (€ 10.000,-) en de verkoop van
TCF Subrosa en
TCF Rosophia (€ 1.000,-) hebben we financieel een flinke bijdrage kunnen leveren aan het werk van de stichting. Op 31 augustus 2013 zal de stichting een groot project afronden. Er is hard gewerkt aan een speeltuin waar kinderen, met en zonder handicap, samen kunnen spelen. Deze bijzondere speeltuin wordt op 31 augustus om 11.00 uur in het Oranjepark te Vlaardingen geopend door niemand minder dan: CESAR ZUIDERWIJK!
Kom dus allemaal op 31 augustus naar het Oranjepark in Vlaardingen waar Cesar de speeltuin met veel herrie en een hoop bombarie komt openen.
Klik hier om te laten weten dat je komt, dan zien je snel!