* Deze versie van de E6 is inmiddels vervangen door de JURA E6 Piano White | 2020De JURA E6 is sinds september 2019 in een vernieuwde versie verkrijgbaar!
De 2e generatie van de goedlopende JURA E6 heeft naast een aantal uiterlijke aanpassingen vooral in de software een update gekregen. Waar voorheen er tussen 4 bereidingen gekozen moest worden, kunnen er nu 8 bereidingen naar wens geprogrammeerd worden.
De doelgroep van de JURA E6 is verder niet verandert.
Deze machine is nog altijd voor de zwarte koffie drinkers bedoeld.
Door middel van de nieuwste JURA technieken zoals de Aroma+G3 en het P.E.P worden de mooiste koffie en espresso bereidingen gezet.
Het is met de JURA E6 wel mogelijk om melkbereidingen als een cappuccino of espresso macchiato te creëren. De melktoevoer wordt dan geactiveerd en gestopt door het draaien van de knop.
Dit pakket bevat:
4 verschillende koffies
Alle benodigde reinigingsmiddelen
Cappuccinoborstels
Sluitclip
Zo heb je direct alles in huis om lekker met de nieuwe machine aan de slag te gaan.
Wil je de machine eerst in het echt bewonderen of er eens een kopje koffie uit proeven?
Artikelnummer: 15327